Reference - Lucie Skopalová - svatební & rodinný fotograf

Reference

Veškeré reference naleznete také na FB Lucie Skopalova Photography zde.

manželé Rambouskovi: " Vděčíme Lucce za nejkrásnější svatební fotky, absolutně předčily naše očekávání. Díky nim se náš velký den stal nezapomenutelným. Skvělý přístup, ochota, komunikace, profesionalita. Jednoznačně musíme Lucku doporučit :) "

manželé H.: "Velice Vám děkujeme...fotky jsou povedené. Super práce a domluva s Vámi také na jedničku."

Marie Richterová: "Lucii určitě doporučuji. Profesionálka každým coulem. Rychlá domluva, skvělé oko, cit pro kompozici. Umí fotit za každého počasí. Její fotky jsou úžasné, jsem moc spokojená."

Miroslava Brtkova: "Maximalna spokojnost, s pristupom, s trpezlivostou a s vybornou predstavivostou Lucky. Taktiez uzasne spracovane fotky, s neuveritelnou rychlostou dodania (pre nas netrpezlivych je to skutocne vysoka pridana hodnota). Tesime sa na buduce :)".

Petra Horká: "Naprostá spokojenost!!!! Lucie je profesionál každým coulem!!! Každé focení s ní baví mě i pesany a fotky, které při tom vznikají jsou prostě PERFEKTNÍ! Má smysl pro detail, skvělé volí i místo focení a konečnému zpracování fotek nemám vůbec co vytknout. Všem vřele doporučuji."

manželé Dostálovi: "Byli jsme velice spokojeni a všem vřele doporučujeme. Fotky jsou nádherné :-)"

Kateřina Kaňová: "Lucku můžu vřele doporučit! Jsem naprosto spokojená s jejím profesionálním přístupem, příjemným jednáním, ochotou i rychlostí zpracování. Fotky naprosto předčily moje očekávání.. Opravdu krásná práce! Rozhodně do budoucna její služby opět s radostí využiju.. :-)"

Miroslava Baranová: "Fotenie s Luckou vždy veľka zábava, milá, pohodová, profesionálna, otvorená a úprimná. Keby bola bližsie fotíme len s ňou. Za mňa top!"

Lucie Obřanská: "Profesionální fotografka s velkou dávkou trpělivosti a smyslem pro detail. Moc děkuji za fotky."

Jolana Krátká: "Musím říct,že já se nerada fotím - kila navíc a 50 jařin na krku,ale fotky svých psích přítelkyň miluju, abychom mohli nafotit Missi v akci musela jsem se účastnit. Ten den ,co jsme se domluvili s Luckou jsem po tom šla ještě do práce,tak jsem byla taková nervóznější a připadalo mi,že tam tak jen pobíhám a když jsem od Lucky dostala náhledy,nevěřila jsem jaké krásné fotky z toho vzešly,mám nádhernou památku na celý život a obrovskou radost,není to naše první spolupráce,proběhl i web - velká spokojenost a už se těším na jaro na fotky s kytičkama. Lucko jseš velká šikula a hvězdiček pět je máloo....

Renata Procházková: " Perfektní práce i služby. Úžasný přístup. Škoda, že je Lucka od nás tak daleko. Všem moc doporučuji."

Ivan Marek: "Super profesionální služby jak fotografické tak i při tvorbě propagačních materiálů. Určitě Lucii ještě využijeme ;)"

Hana Ryšavá: "Vždy perfektní práce :) a to od začátku (focení) až do konce (grafické práce). Lucku už považuji za dvorní fotografku a moc se těším na další spolupráci!"

Lenka Krabsová: "Skvělé rychlé focení, ze kterého vznikly dokonalé fotky :) Lucka prostě ví co dělá. Její služby jsem využila i na grafické práce. Vždy dokonalá, precizní práce na kterou jsem se dlouho nemohla vynadívat. Všem moc doporučuji. Pokud bude možnost, vždy se rádi vrátíme."

Jana Šlesingerová: "Lucii velmi doporučuji.

Věra Elsinger:Profesionál každým coulem, s dobrým okem a skvělým přístupem ke klientům, jak lidským, tak psím.

Jitka Polechová: "Lucie má výborné oko. Fotky jsou moc pěkné, a bez kýčovitých úprav."

Irena Nevrklová: "Vřele doporučuji. Lucka je profesionálka."

Jindřiška Šístková: "Super fotky mockrat dekuji :-). Foceni bylo super."

Jitka Šestáková: Lucie vkládá do focení duši i srdce, je prostě expert ve své profesi."